PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E

Hibrīds
  • Rīga, Rīga, Latvija
1800 € - 2300 € mēnesīLitmax trading

Amata apraksts

Pienākumi:

  • Apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu tirdzniecība
  • Projektu un piedāvājumu plānošana, sagatavošana un koordinēšana
  • Klientu loka paplašināšana un esošo klientu apkalpošana
  • Jauno būvniecības objektu apsekošana
  • Tirgus izpēte un analīze

Amata prasības

Prasības:

  • Augstāka tehniskā izglītība HVAC jomā tik uzskatīta par priekšrocību
  • Pieredze darbā ar apkures, ventilācijas, dzesēšanas un vispārējā klimata iekārtām
  • Pieredze pārdošanā tiks novērtēta kā priekšrocība
  • Izcilas komunikācijas prasmes un spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un plānot savu darbu
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu, daudzpusīgu un atbildīgu darbu mūsdienīgā un draudzīga kolektīvā
  • Apmācības un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas
  • Ciešu komunikāciju ar ārvalstu piegādātājiem no Vācijas, Horvātijas un partneriem no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas
  • Atalgojumu no 1800 līdz 2300 EUR bruto mēnesī un procentus no pārdota apjoma atbilstoši rezultātiem
  • Auto darba laikā vai degvielas izdevumu kompensāciju
  • Elastīgu darba laiku un hibrīda darba modeli

vai